• Garanti

    Garanti mindst 3 års

  • Telefonrådgivning

    86 35 22 11 Telefonrådgivning

  • Gratis levering fra 600 kr.

    Gratis levering ved køb over 600 kr.

  • bare bedømmelse

    51.772 bare bedømmelse fra vores kunder

  • Returret

    Returret 14 dages

Bestillingsseddel

Komplet mobilt skateranlæg

produktinformation
Sæt
Komplet mobilt skateranlæg
Art.nr. Pris (Sæt) Leveringstid antal (Sæt)
W0-IE2308601 * kr. 120.175,–
fre. 14.01 - tir. 18.01.22
I sparer kr. 6.676,–
Sættet består af 

*Alle priser er inkl. moms .


Produktbeskrivelse

Komplet mobil skaterpark bestående af:
Mobil Bank 2221003
Kicker 2221104
Picnictable 1716304
Rainbow Rail 2308500
Rail højdeindstillelig 1716203 og 1716216
Mobile Quarterpipe 1716405
Jumpramp 1716506
Pole Jam 2308409
Jersey Barrier 2308207
Pole Bank 2308308
Bench 2308005
Long Bench 2308106.
Mobile ramper til skateboarding, inliners og BMX kørerer. Med de håndterbare elementer kan der laves en hel komplet skaterpark på få minutter.
Alle ramper kan hvis det ønskes forankres i jorden.
Vores mobile ramper er udviklet af professionelle og opfylder alle behov hos brugerne.
Teknisk udførelse: Kørerplader af serigrafiplader. Underbygning samt opkørsel, grindkanter og copings af pulverlakeret stål.
Vægt i alt ca. 638 kg