• Garanti mindst 3 års

  • 86 35 22 11 Telefonrådgivning

  • Gratis levering ved køb over 600 kr.

  • 44864 bare bedømmelse fra vores kunder

  • Returret 14 dages

Bestillingsseddel

Skaterampesæt

produktinformation
Sæt
Skaterampesæt
Art.nr. Pris (Sæt) Leveringstid antal (Sæt)
W0-IE2308601 * kr. 127.877,–
fre. 12.07 - tir. 16.07

*Alle priser er inkl. moms .


Made in Germany

Produktbeskrivelse

Komplet mobil skaterpark bestående af:
Mobil Bank 2221003
Kicker 2221104
Picnictable 1716304
Rainbow Rail 2308500
Rail højdeindstillelig 1716203 og 1716216
Mobile Quarterpipe 1716405
Jumpramp 1716506
Pole Jam 2308409
Jersey Barrier 2308207
Pole Bank 2308308
Bench 2308005
Long Bench 2308106.
Mobile ramper til skateboarding, inliners og BMX kørerer. Med de håndterbare elementer kan der laves en hel komplet skaterpark på få minutter.
Alle ramper kan hvis det ønskes forankres i jorden.
Vores mobile ramper er udviklet af professionelle og opfylder alle behov hos brugerne.
Teknisk udførelse: Kørerplader af serigrafiplader. Underbygning samt opkørsel, grindkanter og copings af pulverlakeret stål.
Vægt i alt ca. 638 kg


Leveringsnoter

  • Levering er til kantsten.